HISTORIA POWSTANIA EVENT SELL

2000

Początek ery internetu w Polsce

Był 2000 rok, kiedy w Polsce zaczęła się na dobre era internetu dla kin. Kawiarenki internetowe przeżyły prawdziwy rozkwit. Ludzie poznawali internet, czatowali, zakładali poczty internetowe, a my pracowaliśmy nad uruchomieniem pierwszej sprzedaży internetowej dla kina Silver Screen przy ul. Puławskiej w Warszawie.

2002

Zespół ludzi kochających kino

Pierwsza strona internetowa dla kina to nie lada wyzwanie, ale jako studenci informatyki mieliśmy zaplecze przyjaciół, którzy kochają wyzwania i budowanie czegoś, czego tak naprawdę na Polskim rynku jeszcze nie było.

2003

Sukces ma wielu ojców…

Oczywiście udało się, stworzyliśmy stronę dla kina zintegrowaną z systemem sprzedaży. Wszyscy byli szczęśliwi, a jak się szybko okazało był to początek dla stworzenia elastycznego serwisu dla kin, który przy zmieniającym się świecie i zachowaniu profilu klienta potrafi o wiele więcej niż tylko zaprezentować repertuar i sprzedawać bilety.

2005

Pozycjonowanie recenzji filmów

Unikatowe treści wyróżniające recenzje filmów sprawiły, że strona dla kina była na samej górze wyników wyszukiwań. 

2008

Kampanie reklamowe dla kin

Internet rozkwitał i przyzwyczajał do siebie użytkowników. To właśnie sprawiło, żeby rozpocząć reklamować kina Silver Screen w Polsce.

2017

Optymalizacja zysków

Stale rosnące koszty działalności kina wymuszały na zarządzających szukanie oszczędności. To wtedy powstał moduł zintegrowany z projektorem kinowym, który oszczędza zużycie energii elektrycznej, zużycie lamp w projektorze, obniża koszty serwisu kinotechnicznego.

2018

Kompleksowy system do marketingu internetowego dla kin i teatrów

Tak powstał Event Sell, który z biegiem lat ewoluował i dzisiaj łączy zalety nowoczesnej strony internetowej dla kina z narzędziami do marketingu internetowego i optymalizacji przychodów i kosztów dla Twojego kina lub teatru.

Nie daj się konkurencji na lokalnym rynku! Pokaż swój repertuar w internecie i sprzedawaj więcej biletów.

KORZYŚCI I BIERZĄCE OCZEKIWANIA

Dzisiaj Event Sell jest nieodzownym wsparciem dla Twojego kina:
  • Wyświetla repertuar w najpopularniejszych przeglądarkach w tym np. Google
  • Zwiększa sprzedaż biletów dzięki intuicyjnym funkcjom i nowoczesnym rozwiązaniom, które na bieżąco ca rozwijane i wdrażane
  • Każdego klienta profiluje i pamięta, a następnie przypomina o premierach np. push, mass mailing
  • Oszczędza koszty kasjerów, a wpływy z biletów są bezpieczniejsze niż nigdy dotąd
  • Oszczędza koszty energii elektrycznej poprzez integrację z projektorem przez co jesteś pewien, że projektor nie włączy się o zaplanowanej w repertuarze godzinie
  • Twoje kino jest widoczne w internecie i Twojej lokalizacji - pozycjonowanie SEO, abyś zdobywał nowych klientów
  • Reklamuj kino w internecie i na bieżąco śledź koszty i przychody z reklam